Ima i jedna dobra stvar

Kakav preokret: Bilićev Bešiktaš izgubio 'dobivenu' utakmicu!

U susretu sedmog kola turskog nogometnog prvenstva Bešiktaš je poražen na gostovanju kod Kayseri Erciyesspora.

Završilo je 3:2 za domaćine, ali je momčad koju vodi Slaven Bilić zadržala vodstvo na ljestvici sa 14 bodova, jednim više od Mersin Idmanyurdua, Akhisar Belediyespora, Fenerbahčea i Galatasaraya.

Bila je to zanimljiva utakmica prepuna obrata, s pet golova i jednim crvenim kartonom. Domaćin je imao 1:0, potom je Bešiktaš okrenuo rezultat postigavši dva gola s igračem manje, no Kayseri je u posljednjim minutama zabio dva gola i upisao prvu pobjedu ove sezone.

Strijelci za domaći sastav bili su John Boye (54), Edinho (89) i Ahmet Alkilic (90+1), dok je oba gola za Bešiktaš postigao Kerim Frei (70, 85). Bešiktaš je od 67. minute igrao bez isključenog Gokhana Torea.