suze u očima

VIDEO Ovo je bilo snažno: Navijači Liverpoola i Borussije u jedan glas YNWA

Scene s utakmice Borussije Dortmund i Liverpoola trebale bi biti svakodnevnica u nogometu...

U prvoj utakmici četvrtfinala Europa lige Liverpool i Borussia Dortmund remizirali su na Signal-Iduna Parku. Njemački mediji opisali su taj susret kao 'Jürgen Klopp derbi', jer je njemački nogometni strateg, aktualni menadžer Liverpoola, ostavio duboki trag u redovima njemačkog Bundesligaša u sedam godina koliko je proveo tamo.

No, još upečatljivije od same utakmice bili su navijači obiju momčadi. I jednima i drugima je klupska 'himna' 'You'll Never Walk Alone', a kako to zvuči kada 83 tisuće navijača u isti glas pjeva poslušajte na dnu teksta. I pokušajte se ne naježiti...

Što se utakmice tiče, gostima je pripalo prvo, a domaćinu drugo poluvrijeme za konačnih 1-1. Gol za Liverpool zabio je Divock Origi u 36. minuti, a izjednačio je Mats Hummels u 49. minuti. Dejan Lovren je odigrao cijeli susret za goste.