Loše kolo Hrvata

Najlošija utakmica Luke Modrića: Pogledajte zašto

Ivan Rakitić i Luka Modrić nisu imali svoje večeri u Ligi prvaka.

Nakon što su za vikend obojica briljirali i postigli pogodak za Real odnosno Barcelonu, hrvatski par sjajnih veznjaka nije imao svoju večer u Parizu odnosno Sofiji.

U utorak je Ivan Rakitić upisao prvi poraz ove sezone i svoju najlošiju igru, a u srijedu je Luka Modrić odigrao najlošiju utakmicu sezone. Dodat ćemo i kako je Srnin Šahtar u posljednje tri minute ispustio 2:0 i prosuo dva boda, Lovren izgubio s Liverpoloom, a Jedvaj nije igrao.

Radovali su se jedino Mandžukić (zbog velike pobjede) i Subašić (zbog dobre igre, iako Monaco nije pobijedio).

Brojke jasno pokazuju zašto je Luka Modrić u Sofiji odigrao najlošiju utakmicu sezone. Dobio je samo 60 posto duela, imao svega 57 dodavanja, od čega samo 81 posto točnih (inače ih ima oko 90 posto), te je pripremio svega jednu šansu suigračima. Premalo za 73 minute protiv Ludogoreca...