breaking news !: UŽIVO Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"
Prvi domaći poraz 'svetaca'

VIDEO Man. City slavio u Southamptonu i probio se na drugo mjesto

Manchester City slavio je sa 3:0 u Southamptonu u 13. kolu Premiershipa.

U derbiju 13. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester City je na gostovanju pobijedio Southampton 3-0 probivši se na drugu poziciju Premiershipa.

Aktualni engleski prvak je poveo u 51. minuti golom Yaye Toura, a u 74. minuti je ostao s igračem manje nakon što je isključen Eliaquim Mangala.

No, i s igračem manje City je postigao još dva gola, a strijelci su bili Frank Lampard (80) i Gael Clichy (88). Bio je to prvi domaći poraz Southamptona u sedam susreta ove sezone.

Do ove utakmice 'sveci' su na stadionu St Mary's imali pet pobjeda i remi uz razliku pogodaka 17-1.

Na ljestvici vodi Chelsea sa 33 boda, City je drugi sa 27 bodova, a Southampton je na trećoj poziciji sa 26 bodova.