Izgledalo je kao...

Preokret: Inter slavio kod Lokomotive

Malobrojni gledatelji vidjeli su vodstvo domaćina i trijumf gostujućeg sastava.

U 25. kolu HNL-a Inter Zaprešić je u Kranjčevićevoj pobijedio Lokomotivu 2:1 pred nekoliko desetaka gledatelja.

Po tko zna koji put u posljednjih nekoliko godina dogodilo se da je Lokomotiva na poluvremenu vodila i na koncu ostala bez ijednog boda.

Lokomotiva je povela u 33. minuti iz jedanaesterca kojeg je izborio Jerko Leko, a realizirao Marko Kolar. U periodu od 37. do 41. minute dva žuta kartona dobio je Luka Capan i momčad Sretena Ćuka ostala je s igračem manje.

U nastavku Inter dolazi do izjednačenja u 62. minuti kada je strijelac bio Andrea Ottochian, a potpuni preokret stiže u 80. minuti.

Brazilac kojeg je Palermo posudio Interu, Matheus Cassini, pao je poslije duela s Bornom Barišićem u šesnaestercu domaćih. Sudac Marin Vidulin iz Kanfanara pokazao je na bijelu točku odakle je siguran bio najbolji strijelac HNL-a Ilija Nestorovski, koji je postigao svoj već 16. gol ove sezone.