kakav potez jurgena

VIDEO Klopp uveo klinca, a ovaj prepravio povijest slavnog Liverpoola!

Liverpool se dugo mučio protiv drugoligaša u četvrtfinalu Liga kupa, a onda su dva klinca poslala Redse u polufinale...

Nogometaši Liverpoola izborili su polufinale engleskog Liga kupa teško izborenom 2:0 pobjedom protiv drugoligaša Leedsa. Redsi su dugo slamali otpor gostiju, a onda su u razmaku od pet minuta zabili dva pogotka i riješili pitanje pobjednika.

Divock Origi probio je gostujuću obranu u 76. minuti, no priča večeri je 17-godišnji Ben Woodburn. Menadžer Liverpoola Jürgen Klopp odlučio je kod rezultata 0:0 pružiti priliku mladom napadaču, a ovaj je to iskoristio da postane najmlađi strijelac u Liverpoolovoj povijesti!

Sa svega 17 godina i 45 dana Woodburn je pretekao legendarnog Michaela Owena, koji je bio 100 dana stariji kada je postigao svoj prvi pogodak u dresu Redsa. Woodburn je iskoristio dodavanje Georginia Wijnalduma za najsjajniji trenutak u dosadašnjoj karijeri.

Inače Woodburn je debitirao prije svega tri dana kada je ušao u 92. minuti utakmice kao taktička zamjena.

Liverpool će u polufinalu igrati protiv pobjednika ogleda Manchester Uniteda i West Hama koji je na rasporedu u srijedu, a susret se igra na Old Traffordu.