Kakva utakmica

VIDEO Ibrahimović zabio dva za prolaz PSG-a, ludilo u Bordeauxu

Za goste iz Lyona kobnih je bilo 13 minuta sredinom drugog dijela.

Nogometaši Paris SG u najzanimljivijem su susretu osmine finala francuskog Kupa na svom Parku prinčeva uvjerljivo svladali Lyon sa 3:0 (0-0).

Parižane je ka pobjedi s dva gola poveo Zlatan Ibrahimović (62, 67), a konačni rezultat postavio je Rabiot (75) koji se prilikom postizanja pogotka nalazi u debelom zaleđu.

Krasnu utakmicu odigrali su Bordeaux i Nantes, a nakon 120 minuta punih preokreta uspješniji su sa 4-3 bili gosti. Nantes je poveo golom Bammoua (6), Bordeaux je preokrenuo na 2-1 preko Crivellija (22) i Biyoga Poka (51). Susret je u produžetak odveo Sigborsson (66). U dodatnih 30 minuta prvi je do prednosti stigao Bordeaux golom Malcoma (98), no završni preokret kreirali su Audel (114) i Bedoya (118).