Ponovno strijelac

VIDEO Kramarić u sjajnoj formi: Zabio u prvoj pobjedi Hoffenheima

U 5. kola Bundeslige u nedjelju je Hoffenheim na domaćem terenu svladao Schalke s 2-1, a hrvatski napadač Andrej Kramarić opet se u upisao u strijelce.

Tako je Hoffenheim, nakon četiri remija, upisao prvu pobjedu ove sezone, dok je Schalke ostao na dnu prvenstvene ljestvice i jedina je momčad bez bodova nakon pet kola.

Schalke je poveo golom Choupo-Motinga u 4. minuti, a izjednačenje Hoffenheimu donio je Andrej Kramarić u 17. minuti. Za pobjedu domačina zabio je Lukas Rupp u 41. minuti.

Još je tri puta Kramarić zaprijetio vratima Schalkea, u 8., 44. i 60. minuti, ali sva tri puta lopta je otišla iznad grede. U prošlom kolu Kramarić je bio strijelac za remi 1-1 na gostovanju kod Darmstadta.

Vodeći Bayern je u subotu u gostima kod Hamburgera slavio sa 1-0 pogotkom Joshue Kimmicha u 89. minuti, a u petak je Borussija Dortmund pobijedila Freiburg s 3-1. Borussija je u zadnje četiri utakmice, uključujući i jednu u Ligi prvaka, zabila 20 golova.