10 bodova plusa

Juventus razbio Milan i povećao prednost ispred Rome

U derbiju 22. kola Talijanske lige Juventus je u Torinu slavio protiv Milana s 3-1 i još povećao svoje vodstvo na ljestvici...

U odličnoj utakmici Juve je i po šesti puta zaredom slavio protiv Milana. Carlos Tevez je u 14. minuti doveo lidera u vodstvo, a izjednačio je u 28. minuti Luca Antonelli. Samo tri minute kasnije Leonardo Bonucci opet dovodi Juve u vodstvo, a utakmicu je prelomio zgoditak Alvara Morate u 65. minuti.

Juventus vs AC Milan 3-1 ► All Goals... by footballTV

U drugom susretu dana Torino je slavio kod Verone s 3-1. Jedini pogodak za domaćine postigao je Luca Toni (83), dok su pobjedu Torinu osigurali Josef Martinez (32), Fabio Quagliarella (50pen) i Omar El Kaddouri (90+2)

Juventus sada vodi s 10 bodova više od Rome, koja ima utakmicu manje, a Milan je ostao deveti.