Nema više neporaženih

Juventus poražen kod Genoe, Roma ga pobjedom dostigla

U susretu devetog kola talijanskog nogometnog prvenstva prvak Juventus je poražen na gostovanju kod Genoe 0-1, što je iskoristila Roma i pobjedom protiv Cesene 2-0 dostigla torinsku 'staru damu'...

Juve je dominirao na stadionu Luigi Ferraris, no jedini pogodak postigli su domaćini, a strijelac je bio Luca Antonini u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Roma je protiv Cesene rutinski stigla do pobjede postigavši u svakom poluvremenu po jedan pogodak. Strijelci su bili Destro (8) i De Rossi (82).

Fiorentina je uvjerljivo slavila protiv Udinesea 3-0. Dvostruki strijelac je bio Khouma Babacar (44, 70), a među strijelce se upisao i Borja Valero (80). Milan Badelj nije nastupio za 'viole', dok Igor Bubnjić nije igrao za Udinese.

Inter je u sudačkoj nadoknadi golom Icardija iz jedanaesterca pobijedio Sampdoriju, a Mateo Kovačić je odigrao cijeli susret.

Atalanta i Napoli su odigrali 1-1, a identičnim rezultatom je završio susret između Cagliarija i Milana.

Nakon ovog kola više nema neporaženih sastava jer su Juve i Sampdoria upisali prve poraze.

Na ljestvici vode Juventus i Roma sa po 22 boda i identičnom razlikom pogodaka 16-4. Na trećem mjestu su Sampdorija, Milan i Udinese sa po 16 bodova, Lazio, Napoli i Inter imaju po 15 bodova...