Čudesan niz

VIDEO Juve do nove pobjede akcijom iz snova: Pogledajte gol sezone u Italiji

Juventus je pobijedio Sassuolo 1:0 u 29. kolu Serie A...

U 29. kolu nogometnog prvenstva Italije vodeći Juventus je u petak na domaćem terenu pobijedio Sassuolo sa 1-0 sjajnim pogotkom Paula Dybale u 36. minuti.

Golu je prethodila fantastična akcija u kojoj se posebno istakao Juan Cuadrado. Prvo je petom odigrao dupli pas s Dybalom, pa je „lažnjakom slomio“ pratitelja i opet proigrao Dybalu koji potom „suhim listom“ pogađa sami kut. Gol koji će konkurirati za najgol sezone u Serie A.

Hrvatski napadač Mario Mandžukić odigrao je za Juve 89. minuta pruživši solidnu partiju, dok je branič Šime Vrsaljko u dresu Sassuola igrao cijeli susret i bio je, po običaju, na visokoj razini.

Juventus ima šest bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Napoli, koji u nedjelju gostuje kod Palerma.