Uraganski start Juvea

VIDEO Higuain u 10 minuta pokazao zašto toliko vrijedi, Mandži se loše piše

Jedan od suparnika zagrebačkog Dinama u skupini H Lige prvaka, talijanski prvak Juventus u susretu je 3. kola Serie A na svom terenu rutinski svladao Sassuolo s 3-1 (3-1).

Susret je praktički bio riješen u prvih 10 minuta utakmice kada je Gonzalo Higuain (5, 10) dva puta svladao gostujućeg vratara, prvi put sigurno realiziravši protunapad dok je drugi put zakucao loptu u mrežu iz voleja sa 10-ak metara. Na 3-0 povisio je Miralem Pjanić (27), da bi na konačnih 3-1 smanjio Luca Antei (33).

Mario Mandžukić ušao je u igru za Juventus u 70. minuti, a Marko Pjaca je sudjelovao u pobjedi od 87. minute.

Juventus je na vrhu ljestvice s maksimalnih devet bodova, dok je Sassuolo ostao na tri.

Dinamo i Juventus igrat će u Zagrebu u 2. kolu 26. rujna, a u Torinu u posljednjem, 6. kolu 7. prosinca.