Juve slavio u Rimu

VIDEO Pjaca debitirao za Juve i oduševio Italiju: Zavrtio mozak čuvaru!

Juventus je pobijedio na gostovanju Lazio sa 1:0...

Nogometaši Juventusa upisali su i drugu pobjedu na startu sezone nakon što su na gostovanju pobijedili Lazio 1-0.

Torinska 'Stara dama' je otvorila sezonu s dva derbija i oba je uspješno odradila. Juve je u u prvom kolu pobijedio Fiorentinu 2-1, a večeras i Lazio 1-0.

Pogodak odluke zabio je Sami Khedira u 66. minuti na asistenciju Paula Dybale.

Mario Mandžukić je igrao za Juve do 65. minute kada ga je zamijenio Gonzalo Higuain, dok je Marko Pjaca u svom debiju u Serie A dobio posljednje tri minute. Međutim, i to je bilo dovoljno da jednom opasno zaprijeti suparničkom golu, no Federico Marchetti je obranio njegov udarac. Ivan Vargić nije nastupio za Lazio.

Juventus je ovom pobjedom produžio niz bez ligaškog poraza od Lazija na 24 utakmice. Posljednji put Lazio je bio uspješniji u prvenstvu prije 13 godina.

Večeras je na rasporedu još jedan derbi, a sastaju se Napoli i Milan.

Preostalih osam utakmica 2. kola na rasporedu je u nedjelju, a sastaju se Inter - Palermo, Cagliari - Roma, Crotone - Genoa, Fiorentina - Chievo, Sampdoria - Atalanta, Sassuolo - Pescara, Torino - Bologna i Udinese - Empoli.