Remi u Hamburgu

VIDEO Hoffenheim doživio težak udarac, Kramariću poništen gol

Utakmicama u Hamburgu i Sinsheimu kompletirano je 20. kolo Bundeslige.

U derbiju začelja Bundeslige Darmstadt je na gostovanju pobijedio Hoffenheim 2:0.

U redovima poraženog sastava svih 90 minuta odigrao je Andrej Kramarić, koji je u Hoffenheim došao na posudbu iz Leicester Cityja.

Gosti su poveli u 33. minuti golom Aytaca Sulua, a pobjedu Darmstadtu je potvrdio Slobodan Rajković u 85. minuti. Za Hoffenheim je cijeli susret odigrao Kramarić koji je u 80. minuti postigao pogodak, no poništen je zbog zaleđa.

Hoffenheimu je to treći poraz u zadnja četiri kola i ostao je na 17. mjestu, pet bodova udaljen od zone spasa.

U drugom nedjeljnom susretu HSV i Koln su odigrali 1:1, čime je momčad iz Hamburga produžila niz bez pobjede na šest kola. Koln je poveo u 41. minuti golom Simona Zollera, a izjednačio je Nicolai Mueller u 47. minuti.

Ivica Olić nije nastupio za HSV, dok je Ivo Iličević suspendiran zbog udaranja suigrača na treningu.