breaking news !: USKORO UŽIVO Milanović sazvao izvanrednu konferenciju za medije: Pogledajte što je dočekalo novinare
15 kola do kraja

Kraj godine u HNL-u: Ovako izgleda ljestvica na polusezoni

Utakmicama u Koprivnici i Splitu zaključena je prva ljetno-jesenska polusezona u HNL-u.

U 21. kolu HNL-a Lokomotiva je u Koprivnici uvjerljivo, s 3:0, pobijedila Slaven Belupo.

Lokomotiva je povela u 37. minuti kada se Franko Andrijašević otrgnuo dvojici domaćih braniča i precizno pogodio sami donji kut mreže Slavena.

U 64. minuti teško je pogriješio vratar Slavena Rozman, a Eros Grezda iskoristio je poklon i glavom ubacio loptu u nebranjenu mrežu.

U 75. minuti Galović je u šesnaestercu domaćina srušio Fiolića, a Mirko Marić je bio precizan s bijele točke za 3:0.

Drugi, ujedno i posljednji dvoboj ove godine u HNL-u, igrao se u Parku mladeži gdje se činilo da će također slaviti gosti da bi na koncu završilo remijem.

Split i Osijek odigrali su 1:1. Alen Grgić je u 76. minuti zabio za vodstvo Osječana da bi Dražen Bagarić u 89. poentirao za podjelu bodova.

HNL se nastavlja utakmicama 22. kola koje će se igrati od subote 12. do nedjelje 14. veljače, a parovi su (točni termini tek se trebaju odrediti):

Rijeka - Lokomotiva, Hajduk - Slaven Belupo, Osijek - Istra 1961, Inter Zaprešić - Split i Zagreb - Dinamo.