Prava golijada

Cibalia i Inter Zaprešić u ludoj utakmici stigli do prvog boda

Jedini subotnji dvoboj trećeg kola HNL-a igrao se u Vinkovcima.

Međusobnim dvobojem u Vinkovcima s bodovne nule pomaknuli su se Cibalia i Inter Zaprešić. Utakmica puna preokreta završila je 3:3.

Gosti su poveli već u 7. minuti pogotkom glavom bivšeg igrača Cibalije Jakova Filipovića, a domaćini su izjednačili šest minuta kasnije kada je, također glavom, poentirao Sandro Ugrina.

U 34. minuti udarcem s desetak metara Edi Baša donosi vodstvo Cibaliji, da bi u 40. minuti Mario Brleković nakon slobodnog udarca iskosa izjednačio glavom.

U 55. minuti Jakov Puljić, još jedan bivši igrač Cibalije, zabio je iz voleja za novo vodstvo Intera, a pet minuta prije kraja Frane Vitaić je pogodio same rašlje iz slobodnog udarca za konačnih 3:3.

Utakmica je počela minutom šutnje za preminulog navijača Cibalije Stjepana Vojnića.