Pešić nakon Ottochiana

Split iščupao bod u Zaprešiću, dvije dvojbene situacije

Žuti i Crveni podijelili su bodove u Zaprešiću.

Dugo se činilo da će domaćini slaviti, ali na koncu je ipak završilo remijem - Inter Zaprešić i Split odigrali su 1:1 u 22. kolu HNL-a.

Inter je poveo u 40. minuti, a strijelac je bio Andrea Ottochian, lijepim udarcem s 20 metara. U nastavku su gosti zaigrali znatno ofenzivnije i odlučnije, ali Interova obrana dugo je čuvala minimalnu prednost.

Na ulasku u posljednjih 10 minuta prva od dvije sporne situacije. Aleksandar Miljković pao je u 81. minuti u šesnaestercu Intera, a sudac Bruno Marić nije se oglasio.

Dvije minute kasnije Split je izjednačio, zabio je Ivan Pešić, ali ostalo je upitno je li prilikom dodavanja Špehara bio u zaleđu.

Do kraja se rezultat nije mijenjao te je razmak na HNL ljestvici između ovih sastava ostao isti, 10 bodova u korist Splićana.