Bit će polemike

Hajduk teškom mukom pobijedio Zagreb: Sušić zabio iz sumnjivog penala

Hajduk je pobijedio Zagreb 1:0 na Poljudu u 27. kolu Prve HNL.

U zadnjem dvoboju 27. kola Prve HNL u Splitu su nogometaši Hajduka svladali Zagreba s 1-0 (0-0).

Dinamo u infarktnoj završnici pobijedio Lokomotivu: Je li Soudani bio u zaleđu?

Hajduk je na svom Poljudu teškom mukom svladao posljednjeplasirani Zagreb s minimalnih 1-0, a Splićanima je to prva pobjeda u prventvu nakon mjesec dana.

U prvom dijelu nije bilo pogodaka, iako su Splićani propustili dvije velike prilike - u 29. minuti Tudor je pucao pored gola, a u 43. je opasni udarac Vlašića obranio vratar Livaković.

Hajduk je postigao pobjednički pogodak u 48. minuti nakon što je u šesnaestercu gostiju srušen Mujan, a Tino Sven Sušić je znalački realizirao jedanaesterac. Bit će puno polemike oko jedanaesterca, za mnoge je više nego dvojben i sumnjiv.

Na ljestvici vodi Dinamo s 63 boda ispred Rijeke (58) i Hajduka (47), dok je Zagreb posljednji s 10 bodova.

Pred 4000 gledatelja na stadionu Poljud sudio je Strahonja iz Zaprešića.
Strijelac: 1-0 Sušić (48pen)