Pogledajte golove

VIDEO Fantastičan gol Vlašića: Hajduk uvjerljiv protiv ukrajinskog prvoligaša

Nakon Dinama, ukrajinski je prvoligaš na pripremama nastradao i od Hajduka.

Hajduk je u prvom prijateljskom dvoboju na pripremama s 2-0 pobijedio Dnjipro. Momčad Joana Carrilla je cijelu utakmicu bila bolji protivnik, a pobjeda Hajduka je mogla biti i uvjerljivija da je bilo više koncentracije u završnici.

Hajduk je poveo već u drugoj minuti golom Nikole Vlašića koji je nakon kombinacije sa Saidom s 20 metara sjajno pogodio gornji lijevi kut gola. Na poluvremenu je Carrillo promijenio vratara – umjesto Stipice je ušao Gabrić, a u 60. je promijenio i ostatak momčadi.

10 novih igrača se na terenu brzo snašlo i već u 63. minuti Ohandza pogađa glavom nakon centaršuta Juranovića. Do kraja je bilo još nekoliko izglednih situacija pred golom Dnjipra, ali je rezultat ostao nepromijenjen.

Dnjipru je ovo već drugi poraz od hrvatskih klubova na pripremama nakon što je u ponedjeljak je s 3-1 poražen od Dinama.

Hajduk će 30. siječnja također u Beleku igrati protiv slovačkog prvaka Trenčina, a 2. veljače "Bijelima" slijedi dvoboj s rumunjskom Steauom.