Koper slavio s 2:0

Hajduk nemoćan protiv Slovenaca: Nešto se kuha oko Bradarića...

Koper je na svom travnjaku sa 2:0 (1:0) svladao Hajduk u posljednjoj prijateljskoj utakmici Splićana uoči nastavka sezone.

Prvi gol bijeli su primili u 21. minuti, bila je to pogreška vratara Lovre Kalinić, jedna povratna lopta Maloče preskočila mu je preko noge, ali ju je dotaknuo pa mu je pripisan autogol.

Potvrdu pobjede Slovenaca donio je Peševski u 81. minuti. Igor Tudor nije mogao računati na ozlijeđene Milevskog, Mezgu, Vršajevića, Gotala i Vasilja, a na klupi je ostao Filip Bradarić.

Nešto se kuha oko njegovog transfera, Rijeka nije odustala od njega, a ima i nekoliko inozemnih varijanti, pa se nije htjeli riskirati s njegovim postavljanjem u igru.

Za Hajduk su igrali Kalinić - Milović, Maloča, Nižić - J. Bašić (od 46. Mikanović), Sušić, Vuković, Caktaš, Kouassi (od 39. Maloku) - Vlašić (od 46. Balić), Maglica.