Srpski izbornik Vladimir Petrović razočaran je remijem na gostovanju kod Estonije...

Srbija je bila na dobrom putu da pobjedom kod Estonije izbije sama na drugo mjesto kvalifikacijske skupine, no pogodak Konstantina Vassilieva u 84. minuti poništio je prednost gostiju od 34. minute i gola Marka Pantelića.

Najviše bure izazvao je poništen pogodak Srbiji za 2-1, nakon što su ga igrači već burno proslavili s cijelom klupom.

''Igrači su jako razočarani i ne mogu vjerovati da je gol poništen. Svi koji su gledali utakmicu na televiziji mogli su vidjeti da zaleđa nije bilo, kao i svi na terenu,'' kazao je izbornik Srbije Vladimir Petrović nakon utakmice, ali onda i dodao:

''No, to nije ono bitno. Ključan je bio Sergej Pareiko na golu Estonije koji je bio heroj domaćih.''

Srbija je tako ostala na diobi drugog mjesta sa Slovenijom, no Estonija i Sjeverna Irska opasno prijete s utakmicom manje.