Partizanu poništen čisti gol

Zvezdi vječiti derbi i nevjerojatna prednost nad Partizanom, golčina Ibaneza!

Najveći srpski derbi između Partizana i Crvene zvezde završio je pobjedom 'crveno-bijelih' s 2-1...

U 150. beogradskom derbiju Crvena zvezda je kao gost pobijedila Partizan s 2:1, iako je prvi poveo domaćin. Bjelokošćanin Cédric Gogoua u 17. minuti zabio je za vodstvo Partizana, ali vodstvo je trajalo svega osam minuta.

Tada je Luis Ibáñez, bivši igrač Dinama, lijepim pogotkom iz slobodnog udarca poravnao rezultat. Bio mu je to sedmi gol sezone, a ima i osam asistencija. Sva tri boda Zvezdi osigurao je Hugo Vieira u 33. minuti.

Bila je to 21. uzastopna prvenstvena pobjeda Crvene zvezde koja je sada pobjegla Partizanu na nevjerojatnih 32 boda prednosti. Mogao je Partizan na kraju i do izjednačenja, ali je Kahriman obranio zicer Nebojši Kosoviću.