Gigi bijesan na suigrače

Buffon ljut kao ris: 'Igramo k'o gov….'

Pobjede su prestale biti dio Ranierijeve svakodnevice. U zadnjih šest kola zebre su osvojile samo dva boda. Posljednji prvenstveni ogled odigrali su protiv Leccea i remizirali (2-2) nakon primljenog pogotka u trećoj minuti sudačke nadoknade...

Već na poluvremenu bilo je burno u Juveovoj svlačionici, gdje je kratku buru izazvao pouzdani vratar Gianluigi Buffon. Lecce je nakon prvih 45 minuta vodio 1-0 pogotkom Konana iz 11. minute, što je već nizom loših rezultata isfrustriranog vratara natjeralo da zaključi:

'Igramo k'o gov.., sramotni smo. Shvaćate li to? Da ili ne?,' upitao je Buffon suigrače, a potom napustio svlačionicu i nastavak utakmice sačekao na i oko travnjaka mrmljajući i ljuteći se.

'Buffon je bio ljut i to s pravom. Svi bismo trebali biti ljuti jer ne možemo ovako odbacivati sezonu. Moramo pronaći uzroke pada i riješiti ih se,' objasnio je Vincenzo Iaquinta ali i dodao:

'Imaju i navijači pravo na zvižduke, no u takvom ozračju sigurno ne mogu od nas očekivati da izvučemo najbolje od sebe.'