Buduće Dinamovo pojačanje igrač utakmice

Ivo Iličević je briljirao u utakmici protiv Duisburga. Lijepim golom i asistencijom preokrenuo je zbivanja na terenu, Greuther Furth je slavio 4:3, a za Duisburg je debitirao i Gordon Schildenfeld…

Schifo je nažalost bio anti junak utakmice. Ušao je u igru u 83. minuti a već tri minute kasnije je igrajući rukom skrivio jedanaesterac koji je Nehrig pretvorio u pobjedu.

U momčadi Duisburga je svih 90 minuta odigrao i bivši Hajdukov igrač Marino Biliškov.

Iličević figurira kao glavna meta Dinama u zimskom prijelaznom roku. U Bochumu se prošle sezone u Bundesligi i nije naigrao, ali zato je kod Dražena Ladića u mladoj reprezentaciji bio daleko najbolji igrač.

Mladi 21- godišnji veznjak s iskustvom njemačkih terena mogao bi biti pravo pojačanje za Dinamovu veznu liniju. Hrvatska je uvijek imala dobra iskustva s gastarbajterima..