Umalo senzacija

VIDEO Čudesni Hrvati doveli Inter pred vrata raja, no Juve se provukao

Inter je uzvratnoj utakmici polufinala Kupa umalo došao do senzacije protiv Juventusa. Gosti iz Torina imali su prednost od tri pogotka, no Hrvati su doveli Inter pred vrata raja...

Nogometaši milanskog Intera ipak nisu prošli u finale Talijanskog kupa, iako su u uzvratu na svom San Siru nadoknadili zaostatak od 0-3 iz prve utakmice u Torinu pogocima hrvatskih reprezentativaca Marcela Brozovića i Ivana Perišića.

Inter je bio nadomak čudu, ali je Juventus, unatoč činjenici da je u Milano došao bez pola sastava i Marija Mandžukića, ipak prošao u finale boljim izvođenjem jedanaesteraca s 5-3.

Brozović je zabio vodeći pogodak u 18. minuti, a u 49. je pogodak za 2-0 postigao Perišić na dodavanje Edera. U 82. minuti Barzagli ruši Perišića, a s bijele točke je bio precizan Brozović za nagovještaj čuda. U produžecima nije bilo golova, a u izvođenju penala Brozović je još jednom bio precizan, ali je Inter finala koštao promašaj Palacia nakon što je svih pet igrača Juventusa pogodilo mrežu.

Branitelj naslova Juventus će u finalu igrati s Milanom.