City bez milosti

Bilićev West Ham zapeo već na prvoj prepreci u Liga kupu

Hrvatski nogometni stručnjak Slaven Bilić oprostio se od nastupa u engleskom Liga kupu već u prvom nastupu...

West Ham je gostovao kod Leicester Cityja, te je bio poražen s 2:1 nakon produžetka. Bilić je izveo gotovo najjači sastav od prve minute na travnjak, a potom je u nastavku u igru 'pustio' i svog najboljeg igrača Dimitria Payeta, no to mu se nije isplatilo. Leicester je, iako je igrao u znatno izmjenjenom sastavu s Andrejem Kramarićem od prve minute, bio znatno bolji, te je pogotkom Andyja Kinga u 116. minuti slavio s 2:1.

Kramarić je igrao do 83. minute kada ga je zamijenio najbolji igrač Leicestera Riyad Mahrez.

Recimo i da je domaćin poveo u 6. minuti preko Josepha Dodooa, a da je za goste iz Londona izjednačio Mauro Zarate u 27. minuti.

Od ostalih utakmica 3. kola Liga kupa spomenimo uvjerljivu pobjedu Manchester Cityja kod Sunderlanda 4:1, ispadanje Premierligaša Swanseaja od Hull Cityja (1:0), te preokret Evertona u nastavku kod Readinga (2:1)