Bombastično!

VIDEO Ovo je „golčina“ sezone: Pogledajte kako je sjajni Brazilac spasio Bayern

Bayern je pobijedio Darmstadt 1:0 u 15. kolu Bundeslige...

Iako je Bayern imao posjed lopte od 80 posto, jedva je u 15. kolu Bundeslige u gostima dobio posljednjeplasirani Darmstadt sa 1-0, a strijelac je bio Douglas Costa u 71. minuti.

Bayern je sada opet prvi sa 36 bodova, koliko ima i drugoplasirani Leipzig, ali i lošiju gol-razliku.

Hrvatski napadač Antonio Čolak igrao je za Darmstadt od 78. minute, a u 84. se mogao upisati u strijelce, ali je njegov pokušaj glavom bio zamalo neprecizan.

Ingolstadt je poveo golom Alfreda Moralesa (26), da bi u 49. minuti sudac isključio igrača Bayera Charlesa Aranguiza. I s igračem manje Bayer je izjednačio preko Admira Mehmedia (63), da bi u 73. minuti pobjedu gostima donio Almog Cohen.

Tin Jedvaj je za Bayer igrao do 82. minute.

Na ljestvici vode Bayern i Leipzig s 36 bodova, Bayer je 9. s 20, a Ingolstadt 16. s 12 bodova.