Veliko iznenađenje

VIDEO Atletico pao u Pireju: Mandži raskrvarili nos pa im se osvetio golom!

Europski doprvak Atletico Madrid je u Pireju izgubio od Olympiakos 2-3, a španjolskom prvaku nije pomogao niti pogodak Marija Mandžukića...

Atletico Madrid je europski put započeo u Pireju porazom od Olympiakosa 2-3. Za Atletico je od prve minute zaigrao Mario Mandžukić i već u četvrtoj minuti je skoro napustio teren. Hrvatskog napadača je laktom po nosio opalio Pajtim Kasami, makedonski Albanac sa švicarskom putovnicom.

Mandžukić je krvavog nosa ostalo ležati ne terenu nekoliko minuta, a potom je iznesen na nosilima. Atleticova klupa je poslala Griezmanna na zagrijavanje, no Mandžo se vratio na teren.

Golove utakmice Olympiacos - Atletico Madrid možete pogledati OVDJE.

U drugom susretu iz A skupine Juventus je u Torinu teškom mukom pobijedio Malmo 2-0, a oba gola zabio je Carlos Tevez (59, 80).

Od hrvatskih nogometaša večeras su nastupili i vratar Monaca Danijel Subašić, te branič Bayer Leverkusena Tin Jedvaj. U međusobnom susretu skupine C igranom u Kneževini slavio je Monaco 1-0 golom Joaoa Moutinha u 61. minuti. Subašić je branio cijeli susret, dok je Jedvaj igrao za goste do 65. minute.

U drugom susretu Zenit je u Lisabonu pobijedio Benficu 2-0. Sve je bilo gotovo u prvih 20 minuta. Gosti su poveli u 5. minuti golom Hulka, potom je Benfica ostala s igračem manje nakon što je u 18. minuti isključen Artur, da bi u 22. minuti Witsel drugim golom riješio pitanje pobjednika. (Hina)

Rezultati 1. kola Lige prvaka:

Skupina A:

Juventus - Malmo 2-0 (Tevez 59, 90)

Olympiakos - Atletico Madrid 3-2 (Masuaku 13, Afellay 33, Mitroglou 73/MANDŽUKIĆ 38, Griezmann 86)

Skupina B:

Liverpool - Ludogorec 2-1 (Balotelli 82, Gerrard 90+3pen/Dani Abalo 90+1)

Real Madrid - Basel 5-1 (Suchy-ag 14, Bale 30, Ronaldo 31, Rodriguez 37, Benzema 79/Gonzalez 38)