Odlična utakmica

VIDEO Sjajan derbi: City iščupao bod nakon golčine Sancheza!

Engleska Premierliga nastavljena je superzanimljivim dvobojem u Londonu...

Arsenal i Manchester City odigrali su 2:2 u prvoj utakmici četvrtog kola Premierlige.

Podjela bodova je i najrealniji ishod susreta visokog ritma u kojem su prvi do prednosti došli gosti.

Igrala se 28. minuta kada je Jesus Navas probio po desnoj strani i ubacio na prvu vratnicu gdje Sergio Aguero udarcem u prvi kut matira Szczesnog i zabija za 0:1. S prednošću Građana otišlo se na poluvrijeme...

Topnici do poravnanja stižu u 63. minuti kada Jack Wilshere iz neposredne blizine nakon dodavanja Ramseya pogađa mrežu Citya. Arsenal je u tim trenucima pojačao tempo, a pritisak mu se isplatio 10-ak minuta kasnije...

U 74. minuti Alexis Sanchez postiže fantastičan gol iz voleja nakon što je loptu u šesnaesterac Citya glavom vratio Wilshere.

Kada se činilo da će Arsenal osvojiti sva tri boda ukazao se Martin Demichelis i glavom poslije kornera Kolarova u 83. minuti zabio za remi.

U idućem kolu Arsenal gostuje kod Aston Ville dok Manchester City ugošćuje Chelsea.