Bravo Antonio!

VIDEO Nokaut kod fenjeraša: Mladi Hrvat srušio Borussiju Dortmund!

U 20. kolu Bundeslige veliki korak prema obrani naslova napravio je minhenski Bayern.

Bayern je s 2:0 u gostima pobijedio Ingolstadt i time povećao prednost pred drugoplasiranim RB Leipzigom na sedam bodova nakon 20. kola Bundeslige.

Domaćini su dugo odolijevali gigantu iz Münchena i činilo se da će utakmica završiti podjelom bodova i bez golova, ali je Arturo Vidal u 90. minuti zabio za Bayern, a u prvoj minuti sudačke nadoknade Arjen Robben potvrdio pobjedu gostiju.

RB Leipzig je ugostio HSV i doživio pravi nokaut. Završilo je 0:3 (strijelci Papadopoulos, Walace i Hunt).

Borussia Dortmund je neočekivano izgubila na gostovanju kod Darmstadta koji usprkos pobjedi 2:1 i dalje drži začelje ljestvice. Domaćin je poveo u 21. golom Terrencea Boyda, izjednačio je Raphael Guerreiro u 44. minuti, a pobjedu Darmstadtu, tek treću ove sezone donio je Antonio Čolak u 67. minuti. Mladi hrvatski reprezentativac je stigao u Darmstadt na posudbu iz Hoffenheima.

Eintracht Frankfurt, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, s 3:0 je poražen u Leverkusenu od Bayera. Dva gola za Apotekare je postigao Javier Hernandez, a jednog je dodao Kevin Volland.

Tin Jedvaj je igrao cijeli susret za Apotekare dok je Ante Rebić kod gostiju ušao u igru u 52. minuti.