Golman bez šanse

VIDEO Impresivan let lopte: Slobodnjak a la Ronaldo

Veznjak kojeg se Real Madrid odrekao za simboličan iznos zabljesnuo je u Nizozemskoj.

U prijateljskoj utakmici Feyenoord je na stadionu De Kuip pobijedio Valenciju 2:1.

Šišmiši su poraženi, a jedino čega će se sjećati iz ovog dvoboja je sjajan gol kojeg je iz slobodnog udarca postigao Alvaro Medran.

Ovaj 22-godišnji veznjak u 76. minuti je s 30 metara odlično pogodio, u stilu Cristiana Ronalda. Lopta je zaobišla živi zid, a domaći vratar ostao je na krivoj nozi i nije mogao spriječiti izjednačenje.

Feyenoord je do pobjede došao u 90. minuti preko mladog Turčina Bilala Basacikoglua.

Inače, Medran prije dva tjedna stigao u Valenciju iz madridskog Reala za milijun i pol eura. U Kraljevskom klubu bio je od 2011. kada su ga zapazili i doveli na Santiago Bernabeu. Skupio je preko 80 nastupa za B i C momčad Reala, ali u prvom sastavu je zaigrao svega pet puta (samo 128 minuta).