''Jutros oko deset sati sam pričao s vlasnikom K1 koji mi je potvrdio da je Blake novi protivnik. Pratio sam ga na zadnjem turniru u Los Angelesu i zaista se radi o Jonu Jonesu američkog kick boksa'', sipao je komplimente na račun Blakea Orsat Zovko, menadžer Mirka Filipovića.
Visok 191 centimetara, težak 98 kilograma, Blake je dosad u karijeri odradio 24 meča. I nije upisao nijedan poraz! Iako u njegovom scoreu nema poznatijih K1 imena, Blake se najavljuje kao buduća K1 zvijezda.
''Drago mi je da nismo dobili nekog 'papka' za protivnika, jer ako njega pobijedi onda je na pravom putu povratka. Blakeov background je karate'', rezonira Zovko.
Ovaj turnir sa superkvalitetnim fight cardom privlači veliku pozornost.
''Mislim da će biti oko 40 – 50 tisuća gledatelja kao u najboljim K1 danima. Finalni turnir osmorice je u prosincu u Madison Square Gardenu, a glavna nagrada je milijun dolara'', za kraj će menadžer hrvatske borilačke legende.
Pogledajte kako su se gledali Velasquez i Silva, bit će opet krvi!
Novo pojačanje za FFC: Zelg Galešić od komentiranja do ringa!
Selmani obećao nokaut, Delija odgovorio: Srušit ću ga u prvoj rundi!
Prašina - ubojica vašeg računala
Završena SHIFT konferencija: Za najbolji startup odabran BabyWatch
Toyota Supra i nakon 20 godina i dalje je automobil iz snova
Sebastian Vettel isprobao limitirani Megane R.S.
Ona želi da je gledate - Melissa Riso skuplja glasove za Maxim putem Twittera
Jer ste VI tako odabrali! Najbolje porno glumice po izboru čitatelja
LEDO Budite fit: Odličan program vježbanja i prehrane samo za vas!
Fotke koje su obilježile tjedan u svijetu slavnih!
Kada duge noge okupiraju centar grada
VIDEO Pogledajte što rade ovi zatvorenici...