Uh, kakva utakmica...

VIDEO Spektakl u New Yorku: Bogdanović ubacio 11 od 249 koševa

Brooklyn Netsi su izgubili dvoboj NBA lige kod kuće protiv Toronto Raptorsa s (122:127) u produžetku, a hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović imao je učinak od 11 koševa (šut 3-8, trice 1-5, bacanja 4-4), 8 skokova i 2 asista za 41 minutu igre.

Bojan Bogdanović nije bio starter u čak sedmom uzastopnom domaćem porazu Netsa, dok je Toronto ubilježio petu pobjedu u nizu.

Gosti su vodili 17 razlike u trećoj, da bi Netsi u zadnjoj četvrtini uspjeli doći do produžetka, koji je otišao na stranu Kanađana. Kod Netsa su najbolji bili Jarett Jack i Brook Lopez s po 35 koševa, a kod Toronta Amir Johnson (24). Ove dvije momčadi će igrati i u srijedu navečer, ali u Torontu.

Atlanta Hawksi su pobjedom protiv Portland Trail Blazersa (105:99) nastavili niz nepobjedivosti. To im je bila 18. pobjeda zaredom, što ih je dovelo na osmo mjesto pobjedničkih nizova u povijesti NBA lige i dostignuća koji su prije njih ostvarili New York Knicksi (1969/70), Boston Celtics (1981/82) i Chicago Bullsi (1995/96). U sinoćnjoj utakmici čak je šet igrača Atlante postiglo deset i više koševa, a Atlanta (39-8) vodi u ligi i bez poraza je u mjesecu siječnju.