Nevidljivi Bogdanović i Hezonja

VIDEO Konačno namjestio ruku: Rudežova utakmica sezone u pobjedi Minnesote

Damjan Rudež je sinoć u pobjedi Minnesota Timberwolvesa nad Atlanta Hawksima zabio 13 koševa, Bojan Bogdanović je u porazu Brooklyna ubacio četiri koša, dok je Mario Hezonja u pobjedi Orlanda odigrao svega 42 sekunde bez učinka.

Minnesota je slavila protiv Atlante sa 99-95, a predvodio ju je Zach LaVine s 18 koševa, šest asistencija i pet skokova. Andrew Wiggins je dodao 15 pogodaka, a Rudež je u 16:59 minute koliko je proveo na terenu pridonio s 13 poena, a pogodio je tri trice iz četiri pokušaja, te je ugrabio jedan skok. Kod Hawksa najbolji su bili bio Paul Millsap i Jeff Teague s 22 koša. Millsap je učinku dodao i 10 skokova. Atlanta je imala šut iz igre samo 37,8 posto te 25 posto za tricu u petom porazu u sedam utakmica.

Brooklyn Netsi su upisali još jedan poraz i to od Oklahoma Cityja koji su sinoć slavili sa 110-99. Kevin Durant je odveo Thunder do pobjede s 30 koševa od kojih je 17 zabio u zadnjih 20 minuta. Bojan Bogdanović je u 21:54 minute igre uz četiri koša ugrabio dva skoka. Utakmica je bila izjednačena na 85-85 nešto više od osam minuta do kraja, ali je Durant pogodio dvije trice i asistirao kod treće koju je zabio Dion Waiters i Thunder je stvorio prednost od devet koševa. Brooklyn im se više nije približio do kraja utakmice. Russell Westbrook je također bio učinkovit u Oklamohiminim redovima sa 27 koševa i 13 asistencija. Najučinkovitiji kod Brooklyna bio je Brook Lopez s 26 koševa.

Orlando Magic je bio bolji od New York Knicksa sa 100-91, a do pobjede ih je predvodio Victor Oladipo s 24 koša. Mario Hezonja je u porazu Orlanda odigrao samo 42 sekunde bez ikakvog učinka. Orlando je ograničio Knickse na samo 29,3 posto šuta iz igre u prvom poluvremenu i 37,3 posto u cijeloj utakmici. Oladipo je imao pomoć Nika Vučevića koji je zabio 22 koša uz 12 skokova. Tobias Harris je ubacio 17, a Elfrid Payton 12 uz 11 asistencija. Kod New Yorka je najbolji bio Carmelo Anthony s 28 koševa i 13 skokova, a Jose Calderon je dodao 23, dok ni jedan drugi igrač Knicksa nije prešao 10 poena.

Detroit Pistons - Miami Heat 104-81
Orlando Magic - New York Knicks 100-91