Sukob dva superstara

VIDEO Harden kažnjen zbog udaranja Jamesa: 'Ne znam zašto je to učinio'

Branič Houston Rocketsa i vodeći strijelac NBA lige ove sezone James Harden kažnjen je jednom utakmicom neigranja zbog udaranja krilnog igrača Cleveland Cavaliersa LeBrona Jamesa...

Harden je Jamesa udario u prepone tijekom njihova nedjeljnog dvoboja, a tu kaznu će odraditi u utorak navečer kada njegovi Rocketsi gostuju kod vodeće momčadi lige Atlanta Hawksa.

Zvijezda Houstona je ležeći na parketu udarila LeBrona 2:08 minuta prije kraja treće četvrtine nakon što ga je James čvrstom obranom prisilio na izgubljenu loptu. Zbog tog poteza suci su Hardenu dosudili nesportsku pogrešku.

"Očito, to nije bila košarkaška akcija. Ne znam zašto je to učinio", izjavio je nakon utakmice James.

Susret Rockersa i Cavsa završio je pbojedom Rocketsa od 105-103 nakon produžetka.

Harden ove sezone postiže prosječno 27,1 koševa po utakmici, a dosada je odigrao sve utakmice za Rocketse.