breaking news !: USKORO UŽIVO Milanović najavio izvanrednu konferenciju za medije: Pogledajte što je dočekalo novinare
Sjajna utakmica

VIDEO Drama u Clevelandu: Fantastični Leonard zasjenio Jamesa

San Antonio Spursi su nakon produžetka sa 118-115 pobijedili Cleveland Cavalierse...

U najnapetijoj utakmici koja je u subotu igrana u NBA San Antonio Spursi su nakon produžetka sa 118-115 pobijedili Cleveland Cavalierse.

Kawhi Leonard je za pobjedu Spursa zabio 41 koš, LaMarcus Aldridge je dodao 16 uz 12 skokova.

Leonard je zabio šest koševa u produžetku uključujući i zakucavanje kojim je zapečaćen rezultat 4.9 sekundi.

Kod Cavsa najbolji su bili LeBron James i Kyrie Irving sa po 29 pogodaka svaki. Cleveland je imao priliku izjednačiti u zadnjoj sekundi produžetka, ali je Kevin Love promašio tricu.

San Antonio je imao vodstvo od šest razlike nešto manje od tri minute prije kraja regularnog dijela, ali onda u zadnjih 2:47 minute nije zabio koša.

James je utakmicu odveo u produžetak pogotkom 34.8 sekunde prije kraja. Nakon toga je prisilio Leonarda na promašaj, ali je propustio priliku za pobjedu kada je sam promašio tricu u zadnjoj sekundi regularnog dijela kod rezultata 107-107.

Brooklyn Nets Bojana Bogdanovića su izgubili od Charllotte Hornetsa 105-112, a on je u 28 minuta zabio 16 koševa i upisao tri skoka i tri asistencije.

Charlotte su predvodili Ramon Sessions i Michael Kidd-Gilchrist sa po 17 pogodaka svaki. To je treća uzastopna pobjeda Charlotte i deveta u zadnjih 10 utakmica.

Gubeći 98-97 nešto manje od tri i pol minute prije kraja, Charlotte radi seriju od 10-0 i stvara prednost od devet koševa. Netsi su uspjeli smanjiti zaostatk na pet koševa, ali dalje od toga nisu otišli.

Najbolji strijelac Brooklyna bio je Brook Lopez koji je utakmicu završio sa 24 pogotka uz pet skokova, četiri asistencije i dva bloka.

Philadelphia 76ers su gostovali kod Atlanta Hawksa koji su ih svladali sa 110-93.

Sixers su uspjeli zabiti svega 39 koševa nakon poluvremena, a i obrana im je bila loša tako da su Hawksi imali šut iz igre 49.5 posto.

Hawkse je predvodio Paul Millsap sa 22 pogotka i 10 skokova, a Philadelphiu Ersan Ilyasova sa 21 pogotkom. Učinak Darija Šarića je bio skroman, on je u 15 minuta zabio tri koša te upisao četiri skoka, jednu asistenciju i dvije ukradene lopte.

Phoenix Suns Dragana Bendera su bili bolji sa 107-105 od New York Knicksa, a Carmelo Anthony je promašio šut u zadnjoj sekundi koji je mogao gostima donijeti pobjedu.

Courtney Lee je zakucao pet i pol minuta prije kraja i New York vodi s pet razlike. No nakon toga Devin Booker zabija sedam koševa u zadnje dvije minute za Phoenix koji šest sekundi prije kraja vodi sa 107-105. Knicksi imaju loptu, Anthony puca tricu i promašuje.

Booker je utakmicu završio sa 26 pogodaka za Phoenix, Eric Bledsoe je ubacio 23. Bender je odigrao deset minuta i ugrabio smao jedan skok.

Anthony je bio najučinkovitiji u redovima Knicksa sa 31 pogotkom.

Pregled rezultata utakmica sjevernoameričke hokejaške lige NHL koje su igrane u subotu:

Winnipeg Jets - St. Louis Blues 5-3
Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators 2-3 (raspucavanje)
New York Islanders - Los Angeles Kings 4-2
Dallas Stars - Washington Capitals 3-4 (produžetak)
Minnesota Wild - Anaheim Ducks 5-3
San Jose Sharks - Colorado Avalanche 3-2 (produžetak)
Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes 3-2
Montreal Canadiens - Buffalo Sabres 2-3 (produžetak)
Philadelphia Flyers - New Jersey Devils 1-4
Arizona Coyotes - Tampa Bay Lightning 5-3
Calgary Flames - Edmonton Oilers 3-7

ZAPADNA KONFERENCIJA
CENTRALNA DIVIZIJA
W L OTL GF GA PTS
1. Minnesota 30 10 5 150 102 65