breaking news !: Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Što reći na ovo?

VIDEO Kandidat za glupana godine: Najluđi autokoš ikad

Osam najboljih grčkih košarkaških klubova razigrava za prvaka.

U drugoj utakmici četvrtfinala doigravanja grčkog košarkaškog prvenstva dogodio se (vjerojatno) najluđi autokoš postignut ikad.

Nea Kifissia je u sjevernom predgrađu Atene ugostila Aris sa željom da izbori majstoricu u Solunu.

Za domaćine su stvari išle željenim tijekom sve do završnih sekundi četvrte četvrtine.

Tada je, pri rezultatu 95:93, igrač Arisa namjerno promašio drugo slobodno bacanje, lopta se odbila i uhvatili su je igrači Nee Kifissije. Do kraja su u tom trenutku ostale samo tri sekunde, zadržali su loptu u svom posjedu, ali onda je Jermaine Marshall koji je od table pogodio vlastiti koš i gostima donio produžetak.

Taj poklon Aris nije propustio, dodatnih pet minuta riješili su u svoju korist s 13:8 te s ukupnih 108:103 stigli do druge pobjede i polufinala.