Potpuno se raspali

Najteži poraz u povijesti Zadra: Cedevita ih razbila s 58 razlike!

Slavni klub doživio je jedan od najtežih poraza u svojoj povijesti.

Košarkaši Cedevite nanijeli su katastrofalan poraz Zadru od 120:62 (30:17, 31:10, 25:18, 34:17) u Zagrebu u susretu 4. kola regionalne ABA lige.

Već nakon dvije četvrtine bilo je ogromnih 61:27 za Cedevitu, a ta prednost je narasla u nastavku na čak +58 razlike, pri čemu su igrači Cedevite postigli čak 120 koševa.

U nevjerojatnom napadačkom učinku zagrebačke momčadi, koja je utakmicu završila s impresivnih 61 posto uspješnosti šuta, prednjačili su Arapović, Hopson i Bilan s po 15 koševa, James i Babić dodali su po 14, dok su još dvojica igrača - Begić (13) i Musa (12) - postigli preko deset koševa. Zadrane su predvodili Marinković (16) i Vladović (14).

Cedevita je sada na omjeru 2-2, a Zadar 1-3, dok su zasad maksimalni s tri pobjede Crvena Zvezda, Partizan i Budućnost.