Hrvatska reprezentacija
Svaka čast

VIDEO Lijepa gesta osječke publike: Pljeskom ispratili legendarnog Slovaka, ikonu Maradoninog kluba

Bio je jedan od najopasnijih pojedinaca iz redova gostujuće momčadi u prvom poluvremenu.

Hrvatska nogometna reprezentacija i Slovačka u Osijeku su odigrali utakmicu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kataru koja je završila podjelom bodova, rezultatom 2:2.

Nakon jednog prekida kojeg je sjajno izveo iskusni Marek Hamšik, glavom je zabio Ivan Schranz za vodstvo Slovačke u 20. minuti susreta.

Upravo je Hamšik bio jedan od najopasnijh pojedinaca iz redova gostujuće reprezentacije, ali u 41. minuti susreta morao je izaći s terena. Prilikom izvođenja kornera s desne strane terena, prijavio je svojoj klupi ozljedu i zatražio zamjenu.

Umjesto njega u igru je ušao Matuš Bero, a osječka publika pljeskom je nagradila iskusnog igrača koji je dugo godina nosio dres Napolija i postao legenda Maradoninog kluba.

gol expired VIDEO Ovako su Slovaci šokirali Vatrene, a pogledajte golove Modrića i Kramarića divider

Nakon prvih 45 minuta Slovačka je imala vodstvo od 2:1 protiv Hrvatske u Gradskom vrtu, dok su Vatreni pogotkom Luke Modrića iz slobodnog udarca poravnali na, kasnije će se pokazati, konačnih 2:2.