Slaven zakomplicirao

Važan gol u samom finišu: Drugoligaš na pragu polufinala Kupa!

Odigrana je i druga utakmica četvrtfinala Hrvatskog nogometnog kupa.

Slaven Belupo je u Koprivnici pobijedio Inter 2:1 i na uzvrat u Zaprešić će s minimalnom prednošću.

Za Koprivničance je u prvom poluvremenu sve izgledalo odlično - poveli su golom Crepulje u 24., a prednost je povećao Delić u 38. minuti.

Ugodnu situaciju prije revanša Slaven Belupo je kompromitirao u 81. minuti, kada Nestorovski matira Pelina i pojačava ambicije za polufinale jedinog drugoligaša među osmoricom najboljih u Kupu.

Uzvratna utakmica između Intera i Slavena igra se u srijedu 4. prosinca u Zaprešiću, s početkom u 16:00. S obzirom na pravilo gola u gostima, Interu je za polufinale dovoljna i pobjeda od 1:0.