Tko će ispasti?

Proigrao i Dragovoljac: Slavljem u Puli ostali u borbi za ostanak

Hrvatski dragovoljac pobijedio je Istru u Puli i ostao u borbi za ostanak.

Davljenici su u HNL-u očito proigrali u pravom trenutku, pa primjećujemo kako su u ovom kolu tri kluba s dna ljestvice uzeli maksimalnih devet bodova.

Nakon što je Slaven Belupo svladao Lokomotivu, a Osijek Zadar, Hrvatski dragovoljac je u Puli pobijedio Istru 2:1.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a onda je početkom nastavka, u 49. minuti, Dragovoljac poveo preko Grgića. U 81. Jajčinović povećava vodstvo gostiju, ali samo minutu kasnije Radonjić vraća neizvjesnost. Ipak, gosti iz Sigeta su uspjeli sačuvati svoju mrežu do kraja i uzeti sva tri boda uoči dolaska Hajduka.