Strijelac Ibanez

Dinamo se sprema za Bugare: U Austriji remizirali sa Spartakom

Nogometaši Dinama odigrali su četvrtu pripremnu utakmicu, a drugu otkako se nalaze u Austriji...

Nakon pobjede nad kijevskim Dinamom (1:0), Modri su danas u Längenfeldu odmjerili snage sa Spartakom iz Moskve.

Završilo je 1:1, a poveli su Rusi u 36. minuti golom Kozlova. Izjednačujući pogodak za, pokazalo se, konačni rezultat, stigao je u 67. minuti. Strijelac je bio Luis Ibanez, na asistenciju Kovačića.

Momčad Ante Čačića odigrala je dobro, imala više prilika, od čega treba izdvojiti vratnicu Duje Čopa početkom nastavka. Bila je ovo odlična provjera prije dva susreta s bugarskim Ludogorecom u kvalifikacijama Lige prvaka, uoči kojih će Dinamo formu testirati još i sa starim poznanikom Nefčijem iz Bakua.