Pamić negodovao na suce

Čudesan preokret u Puli: 'Lokosi' nakon drame ponovno na vrhu ljestvice!

Nogometaši Istre imali su sve u svojim rukama samo četiri minute prije kraja utakmice, a onda je uslijedio munjeviti preokret Lokomotive...

Iz praktično izgubljene situacije vratila se Lokomotiva u Puli. Velikim preokretom u završnici 'lokosi' su slavili s 2:1 i tako zadržali vrh ljestvice.

Ivkovićevi nogometaši bili su inferiorni veći dio utakmice, Puljani su bili ti koji su diktirali igru i zasluženo poveli pogotkom Križmana u 65. minuti. Imali su igrači Istre nekoliko prilika za potpuno rješavanje utakmice, no nisu uspjeli zabiti.

Čak i tada činilio se kako će Istra doći do prvog ovosezonskog slavlja na Aldo Drosini, međutim, u samoj završnici uslijedio je hladan tuš. Prvo su 'lokosi' kreirali lijepu akciju za izjednačenje, a strijelac je bio ove sezone sjajni Mišić. Uzalud se Pamić žalio na suce jer nisu zaustavili igru dok je na travnjaku ležao jedan od njegovih igrača...

Dvije minute kasnije uslijedio je potpuni šok. Lokomotiva je povukla kontru, a Pjaca je pogodio uz samu stativu za erupciju oduševljenja na gostujućoj klupi. Pred kraj utakmice vidjeli smo i nekoliko ružnih scena, a sudac Marić je u trećoj minuti nadoknade isključio Lokomotivinog Mesarića te Istrinog Franjića zbog međusobnog obračuna.

Lokomotiva je nakon 4. kola Prve HNL i dalje jedina stopostotna momčad u ligi, a sljedeću utakmicu igrat će protiv drugoplasiranog Hajduka na Maksimiru.