.

 

 

EP vaterpolo: Talijani i dalje stopostotni, Srbi sredili Ruse

U današnjem susretu 3. kola skupine A na Europskom prvenstvu u Zagrebu vaterpolisti Turske su izgubili od Italije sa 4:9 (1:2, 1:1, 1:4, 1:2).

 
 
 
 
Italija - Turska (Foto: Pixsell)
Italija - Turska (Foto: Pixsell)

Talijani i dalje nepobjedivi u našoj skupini (Foto: Pixsell)

Kod Italije najbolji je bio Gallo sa 4 gola, a za Turke je Okman postigao 2 zgoditka. Italija je vodeća u skupini sa 3 pobjede i maksimalnih 9 bodova, dok je Turska posljednja sa 3 poraza.

U susretu 3. kola skupine B vaterpolisti Rusije su očekivano poraženi od Srbije sa 10:16 (2:7, 3:3, 1:1, 4:5). Srbija je sve riješila već u prvoj četvrtini koju je dobila sa 7:2. U srpskoj reprezentaciji najefikasniji su bili Pijetlović i Nikić sa po 3 gola, dok je Ruse predvodio Stratan, također sa 3 pogotka

Nakon tri kola Srbija ima 2 pobjede i 1 poraz (pobijedila je Grčku 13:5, a izgubila je od Mađarske 6:9), dok je Rusiji to treći poraz u isto toliko utakmica.

>> Raspored, rezultati i ljestvice skupina
 

  • Ispiši
  • Ocijeni:
  • ( glas(ova))

Komentari ( komentara do sada)

Komentiraj

tvoj komentar:



Anketa

Na utakmice HNL-a ne idem zbog: