Odgovorio navijačima

S njim nikad nije dosadno: Ronaldinho zablistao sjajnim pogotkom

Nekadašnji najbolji nogometaš svijeta, Brazilac Ronaldinho, na sjajan je način odgovorio na uspostavljanje telefonske linije na kojoj ga navijači mogu prijaviti ako ga vide u noćnom tulumarenju...

Loše Ronaldinhove igre u posljednje vrijeme i sve češći zvižduci navijača navele su njegov klub Flamengo na uvođenje neobičnog noviteta. Bivši igrač Barcelone i Milana odgovorio je briljantnim pogotkom u domaćoj pobjedi protiv Atletico Mineira (4-1) u 6. kolu brazilske Serije A.

Gosti su poveli s 1-0 pogotkom Dudua u 52. minuti, a Ronaldinho je izjednačio 14 minuta kasnije. Primio je loptu na vrhu šesnaesterca, sam si je podigao i potom je iz voleja desnom nogom zakucao u gornji dio mreže. Bio mu je to prvi gol nakon 29. svibnja.

>> Treba li ovo Sammiru: Otvorena 'vruća linija' za Ronaldinha

Thiago Neves i dvostruki strijelac Deivid do kraja su pobjedu Flamenga učinili vrlo uvjerljivom. Bio je to tek drugi trijumf kluba iz Rio de Janeira u aktualnom prvenstvu.