On se ne šali

Čudesni preokret u režiji Vele: Utrpao četiri komada!

Dobili smo i prvog igrača koji je ove sezone u jednoj od pet najjačih europskih liga zabio četiri pogotka na istoj utakmici.

Nogometaši Real Sociedada skočili su na privremeno šesto mjesto Primere. U dvoboju 14. kola Real Sociedad je na svom terenu s 4:3 svladao Celtu iz Viga, a apsolutni junak pobjede bio je Carlos Vela, koji je postigao sva četiri gola za svoju momčad.

Meksički napadač je u šestoj minuti donio vodstvo domaćinima, ali sredinom prvog poluvremena Celta preokreće rezultat, a preko Rafinhe u 57. minuti stiže i do velike prednost 1:3. Tada na scenu stupa Vela...

U 61. minuti na semaforu je 2:3, a s nova dva zgoditka, unutar samo tri minute, Vela donosi pobjedu Sociedadu.