Domaći navijači bijesni

Ancelottijev 'novi Real' s Modrićem u prvih 11: Šest komada na Otoku!

Nogometaši Real Madrida u prvoj su ovoljetnoj pripremnoj utakmici u Bournemouthu pobijedili istoimenoga engleskog novopečenog drugoligaša 6-0...

Cristiano Ronaldo zabio je prva dva gola, pri čemu prvi majstorski iz slobodnog udarca, u 22. i 41. minuti, da bi se potom u strijelce redom upisivali Khedira (43), Higuain (47), Di Maria (68) i Casemiro u 83. minuti.

Luka Modrić počeo je utakmicu na mjestu središnjega veznog igrača te je, u paru s Iscom, davao ritam igri madridske momčadi, koju su s klupe prvi put vodili Carlo Ancelotti i Zinedine Zidane.

U prvoj postavi igrali su također i Özil, Ronaldo i Benzema. Leđa je Modriću i ostatku navale čuvao Sami Khedira.

Hrvatskog je reprezentativca na poluvremenu zamijenio Asier Illarramendi.

Bijes navijača na sebe su uoči dvoboja navukli organizatori utakmice. Da bi se vidjelo Ronalda i društvo, moralo su izdvojiti 230 eura.