Pomagao im liječnik

Ljubljanski huligani napali Armadu: Riječani u bolnici, utakmica kasnila!

Prijateljski susret između Olimpije i Rijeke ostao je u sjeni velikog incidenta.

U Kranjsku Goru bodriti svoj klub stiglo je 20 pripadnika Armade, kojima su huligani, za koje se vjeruje da su pripadnici navijačke skupine Green Dragons, priredili klasičnu sačekušu.

Iz zasjede su ih napali uz sami teren, da bi se razbježali nakon 15-ak minuta u strahu od slovenske policije, koja je na mjesto sukoba stigla tek nakon pola sata.

U međuvremenu je klupski liječnik NK Rijeke pružio pomoć napadnutim navijačima, a nekoliko pripadnika Armade završilo je u bolnici.

Sama utakmica kasnila je 30-ak minuta i poslije svega je pala u drugi plan, ali svakako je ohrabrujuće za Riječane što su protiv slovenskog viceprvaka ubilježili visoku pobjedu - završilo je 4:0, a zabili su Knežević, Benko, Kvržić i Alispahić.