Lijep potez

VIDEO Modrić ušao u igru i odmah kreirao opasnu šansu: Pogledajte sjajno dodavanje

Hrvatski kapetan Luka Modrić ušao je u igru u 75. minuti susreta između Bayerna i Real Madrida.

Luka Modrić (Foto: Afp)

Luka Modrić dobio je posljednjih 15 minuta u prvom polufinalnom susretu Lige prvaka između Bayerna i Real Madrida (2:2).

Trener Carlo Ancelotti uveo je hrvatskog kapetana umjesto Tonija Kroosa, koji je sjajno asistirao za pogodak Viniciusa.

Modriću nije dugo trebalo da napravi nered u bavarskoj obrani, sjajnom loptom u prostor je pronašao Vinicusa, no njegov udarac je skinuo Manuel Neuer.

Sjajno dodavanje Luke Modrića možete vidjeti OVDJE.

Leroy Sane VIDEO Pogledajte blitzkrieg Bayerna: Bavarci gubili pa sve preokrenuli za tri minute divider

Vinicius zabio gol Bayernu VIDEO Bayern izdominirao Real, a onda se dogodio šok! Madriđani poveli iz prvog udarca na vrata divider